Rengarenk kahvaltı setleri ile aile boyu keyif

NG Kütahya Porselen, kahvaltı deneyimini zarif takımlarıyla büyüleyici bir hale getiriyor. 

Canlı renkleri ve modern formlarıyla NG Kütahya Porselen’in kahvaltı setleri 43 parçalık içeriğiyle, keyfin yeni adı oluyor.

NG Kütahya Porselen, kahvaltı setleriyle bu özel keyfi en şık şekilde yaşamanızı sağlıyor. Canlı renklere, modern desenlere ve zarif formlara sahip kahvaltı takımları, hem konuklarınızda hem de ailenizde hayranlık uyandıracak detaylar içeriyor.

Kahvaltı setleri turuncu, kırmızı, lila ve mavi gibi enerji veren renklerden oluşuyor. 43 parçadan oluşan takımlarda, tepsili kahvaltılık da bulunuyor. Bunun yanı sıra cam bardaklar da tüm takımların yanında sunuluyor.

NG Kütahya Porselen’in kahvaltı takımları 249 TL ile 299 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu keyifli ayrıcalıktan faydalanmak ve muhteşem bir kahvaltı saati yaşamak için NG Kütahya Porselen mağazalarına hemen uğrayın!Share on Google Plus

About VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri, haberleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan çeşitli alanlardaki web sitelerimiz ile okuyucularımıza ve reklamverenlere hizmetlerine devam etmektedir. Ayrıntılar ve haber yayınlatmak için lütfen tıklayınız
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder

logo